. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: ejav
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
ejav
ejav
Tavo slapyvardis žaidime? ejav
Tavo amžius? 25
Tavo skype id? dreamfall471
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Nenoriu kosmoso rašyti, paskui gi bus kad netikiu kad tiek žaidi. šiaip gal apie ~12 metų aišku su pertraukom.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Oi net nežinau dabar, šiaip esu ir Gatherius sukes ir serveri prižiūrėjau ne viena ir ne du. Bet dabar nepamenu. Tikrai dabar neatsiminsiu per tiek metų kas kaip buvo Šypsosi2
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Tikrai nežadu per diena sedėti, kad tik duotumėt admina Šypsosi2 šiaip va laisvo laiko turėsiu pažaisiu prižiūrėsiu kiek tik galesiu serverį.
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip visapusiškai susipažinau.
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Na esu sveikas, ne koks psichas.. Tiesiog reikia džiaugtis kiekviena akimirka savo gyvenime. Šypsosi2

p.s : Aišku esu po pertraukos vėl šitame serverije, tai suprasiu jei neduosit admino ir tikrai neverksiu Šypsosi2
AČIŪ už supratima Šypsosi

GAMINGYTO
tu kuriam projekte žaidi? nes tavęs tai dar serve nemačiau
Nick in game: GAMINGYTO ;3

Puchas
Per anksti. Susipažink su žaidėjais, kurie dažnai čia praleidžia.

Prieš.
Redagavo Puchas 04/12/2018 19:58
Vienas uz visus , ir visi uz viena.
s9.postimg.cc/wnb8ubnj3/download.jpg

aimLess tumsas
pirma kart matau Šypsosi2 jeigu tipo po pertraukos grizes, tai vis tiek webe kaip ir turejai but uzsiregines is anksciau, bet.. Nesvarbu..

sevv
aimLess tumsas parašė:

pirma kart matau Šypsosi2 jeigu tipo po pertraukos grizes, tai vis tiek webe kaip ir turejai but uzsiregines is anksciau, bet.. Nesvarbu..

+
Pries

S-HDB
Ankstoka.

Robertas
Nemates tokio serve, prieš.
Nu tai po pirma!

ejav
Nu šikart taisykles uždraude rašyti čia, bet ne gi aš turiu butent žaisti jūsų laiku kaip jus žaidžiat? kad nematot.. Šypsosi2D Šiaip pabandžiau ir tiek

REMbiceps
Visiskas fake kaip ir visi sauleno adminai.Kodel? Nes 10 12 metu prazaide losia mixus arba ranked cs go o ne public, isvis net nematytas srv ir nori admin tiesiai sviesiai pasol nx NE!

Feja
Kaip ir viskas aišku. Atmesta.
VISAIS KLAUSIMAIS KREIPKITĖS Į SKYPE. Šypsosi

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate