. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Spring Cup 2x2
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Spring Cup 2x2
hurts
i.ibb.co/Rg8jz6P/REKLAMA.jpg

Sveiki, skelbiu žadėto turnyro registraciją !


Turnyro taisyklės bei informacija:

Privaloma turėti Wargod programėlę savo kompiuteryje (pasiteisinimai, kad neveikia ar meta error ir pns, nepaeis. Yra wargod laikinas fix jei reikės pagalbos su wargod galit kreiptis į mane). Po kiekvienos turnyro kovos visi žaidėjai privalės nuskanuoti wargodą (nesvarbu ar laimėjote, ar pralaimėjote). Jeigu nutiks taip, kad laimėjusi komanda ar kažkuris vienas iš laimėjusios komandos žaidėjų nepateiks wargod scan'o, automatiškai pergalė bus užskaityta pralaimėtojams. Wargod galite atsisiųsti čia -> https://www.wargods.ro/wcd/download.php
Bet koks red wargodo scan'as turnyro metu = Auto pralaimėjimas + BAN visam laikui iš projekto.
Taip pat privaloma filmuoti Demo vaizdo įrašą, bei per patį žaidimą gali būti padaryti keli ss,[Screen Shot], jų neatsiuntus, komandą taip pat bus diskvalifikuojama. Šito gali būti paprašyta tik žaidėjo ar komandos keliančios įtarimus dėl kažko nelegalaus. (Nereiškia, kad galvodami, "jog manęs tikrai demo nepaprašys", galėsite demo įrašo nefilmuoti)
Komandos kapitonas yra atsakingas už savo komandą ir privalo suteikti jiems visą informaciją apie turnyrą, supažindinti su taisyklėmis.
Užpildžius žemiau esančią registraciją - kiekvienos komandos kapitonas privalo susiekti su manimi (PM forume, Discord: powerful333 arba tiesiog pasikvieskite į Steam -> https://steamcommunity.com/profiles/76561198862820640/
Jeigu pavyks, pabandysime prijungti prie serverio HLTV, kurio pagalbą prisijungę galėsite stebėti kitas besikaunančias komandas.
Taip pat, jeigu pavyks pabandysiu pats transliuoti visą turnyrą gyvai Twitch/YouTube platformoje. https://www.twitch.tv/csstylen arba https://www.youtube.com/channel/UCzxcl_BkKJ4hCpqwZHHMAgg
Žaidimo metu labai rekomenduoju naudoti Discord ar TeamSpeak programas, kad galėtumėte padoriai komunikuoti.
TIEMS, KURIE IŠVIS PIRMĄ KART TURNYRE. Žaidimo eiga: susijungiate į serverį, kuriame pradžioje vyksta kelias minutes warmup roundas (apšilimui, prasišaudymui), tada prasideda peilių roundas. Kam peilių roundas skirtas? Tam, kad laimėjusi komandą galėtų rinktis už kurią pusę norės pradėti žaisti (CT arba T). Laimėjusi komanda išsirenka norimą pusę ir tada prasideda LIVE roundas. LIVE roundo metu jau prasideda jūsų komandų kova, nuo kurios prasideda rezultatų skaičiavimas. Už pirmą pusę yra žaidžiama 15 roundų, o tada komandos keičiasi pusėmis (kas buvo CT, eina į T ir atvirkščiai). O tada žaidžiama iki tol, kol kažkuri komanda pasieks 16 roundo pergalių. Pvz: Jeigu pirma pusė baigėsi 10-5, tai žaidžiama iki kol pasiekiama 16, tarkim 16-5. Jeigu įvyksta taip, kad rezultatas tampa lygus 15-15, tada įvyksta OVERTIME roundai. OVERTIME žaidžiamas 3 roundus už vieną pusę, 3 už kitą pusę.
Turnyro data -> Nuo Kovo 9 iki Kovo 11. Jeigu nespėtume per šias dienas užbaigti turnyro, finalą būtų galima atkelti vėliau. Idealiausiai būtų surinkti bent 16 komandų, bet turnyrą darysim ir su tiek, kiek bus.
Pasiekus reikiamą užsiregistravusių komandų skaičių, sukursiu turnyrinę lentelę ir ją pildysiu po kiekvienos kovos. Lentelėje matysite kas prieš ką kovėsi bei kokiu rezultatu match'as baigėsi.
Komandas kas prieš ką susikaus sudarinėsiu burtų keliu.
KOMANDĄ REGISTRUOJA TIK KAPITONAS.
KOMANDOS KAPITONAMS. Registracijos šablone prie 4 punkto jeigu jums yra reikalingas 3-čias žaidėjas (kaip pagalbinis) įrašykite jo nick'ą. Jeigu nereikalingas - palikite tiesiog tuščią. 3-čią žaidėją pasirinkti galite visi, būtent dėl to, jeigu vienas iš pagrindinių žaidėjų kovos metu užlūžtų, ar šiaip negalėtų dalyvauti dėl tam tikrų priežasčių, tada galėsite pasiimti 3-čią žaidėją. Jeigu 3-čio žaidėjo neįrašysite ir LIVE metu vienas komandos narys dings - kovą turėsite tęsti vienas arba pasiduoti.
*Snaiperiai (AWP ir Botgun'ai) turnyre nėra leidžiami, galimas tik Scout.
*Maksimalus turnyre dalyvaujančių komandų skaičius - 16.
*TURNYRO SISTEMA. Turnyras bus vykdomas grupėmis. Tai reiškia, kad visos komandos bus suskirstytos į grupes, priklausomai nuo tiek kiek komandų užsiregistruos, tiek grupių ir bus. Pvz. užsiregistruos 16 komandų, tai bus 2 grupės po 8 komandų. Grupėse kiekviena komanda susikauna tarpusavyje, dvi komandos turinčios daugiausiai pergalių - patenka į kitą etapą.
*Visos kovos vyks bo3 o finalas bus bo5
Komandos kapitonai, prieš prasidedant kovai, turės galimybę išsirinkti norimą žemėlapį BAN būdu.


Turnyro map pool'as:

de_dust2_2x2
de_inferno_2x2
de_nuke_2x2
de_tuscan_2x2
css_cache_2x2
de_mirage_2x2

Turnyro prize pool'as:

1 vieta - 100 EUR.
2 vieta - 60 EUR
3 vieta - 40 EUR
4-5 vietos - 3mėn VIP paslaugos projekte
6-7 vietos - 2mėn VIP paslaugos projekte
8-10 vietos - 1mėn VIP paslaugos projekte

Registracijos šablonas:
1. Komandos pavadinimas -
2. Komandos kapitonas -
3. Komandos žaidėjai:
4. Atsarginis žaidėjas -
5. Jūsų STEAM ID -
Redagavo hurts 20/02/2024 15:49
 
cocainee
1. Komandos pavadinimas -Šernai
2. Komandos kapitonas - Cocaine
3. Komandos žaidėjai: Cocaine, Blaser(malatun)
4. Atsarginis žaidėjas - Ievce
 
kablysclub
1. Komandos pavadinimas - k1
2. Komandos kapitonas - bkt
3. Komandos žaidėjai: archie, bkt
4. Atsarginis žaidėjas -
 
chlenixkys
Komandos pavadinimas - 1kg1gg
Komandos kapitonas - chlenixkys
Komandos žaidėjai: chlenixkys ir talnetuxas
Atsarginis žaidėjas - Nėra
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 20/02/2024 20:05
Sveika(-as)

[off] 20/02/2024 19:27
hello

[off] 19/02/2024 21:03
Jo leeds yra taisykles, negali pykti Šypsosi

[off] 19/02/2024 21:01
Cha cha O tu kai dirbt pradedi pirma pasirasai sutarti pradedi dirbt ,tada perskaitai ?

[off] 19/02/2024 21:01
nušovė per 10sek, pisai rr, kad vėl gyvas būtum, nebesivaikink diedas sorak let Šypsosi visiem tas pats galioja