. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload
Siauliu.LT Projekto taisyklės
Projekto taisyklės - tai neatsiejama bei svarbiausia projekto dalis, leidžianti egzistuoti projektui išvengiant netvarkos. Visos projekto taisyklės yra griežtos tačiau teisingos ir jas pažeidus nuolaidos taikomos tik išskirtiniais atvejais. Visą tai siekiant išlaikyti projektą kuo mielesnį akiai naujiems lankytojams (žaidėjams) bei nuolatiniams žaidėjams.


Projekto žaidėjų (lankytojų) taisyklės serveryje bei svetainėje:
 • Griežtai draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas, skriptus, skin modelius bei panašius dalykus kas suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus. Mes toleruojame 'default' žaidimą ir baudžiame griežtai jeigu naudojate bent vieną iš ankščiau paminėtų dalykų.
 • Griežtai draudžiama žaisti su 16 bit nustatymais, tai padaro SG smarkiai permatomą. Administratoriui paprašius SG ss ir radus pas jus 16 bit, būsite nubaustas be perspėjimų.
 • Griežtai draudžiama reklamuoti kitus CS projektus.
 • Nesiskaitymas su Administracija čia netoleruojamas, tad paprašius pateikti įrodymus, privalote juos nedelsdami įkelti (Wargod, screenshot, demo). Už tyčinį Administratoriaus ignoravimą, atsisakymą kelti įrodymus būsite iškart nubaustas.
 • Draudžiama mirus daryti restartą tame pačiame rounde, kad būtumėte vėl gyvas.
 • Griežtai draudžiama lipti ant/už žemėlapio ribų.
 • Griežtai draudžiamas piktybiškas leksikos nevaldymas. Taip, nusikeikiame visi, už tai nebaudžiama, tačiau jei tai daroma piktybiškai ir nepaisoma įspėjimo, už tai bausime ir bausime tikrai griežtai. Čia susirinkome smagiai praleisti laiką, o ne parodyti savo kvailą išprusimą.
 • Administratorių įžeidinėjamas čia taip pat netoleruojamas ir už tai baudžiama labai griežtai, o jei tai kartojasi, baudžiama griežčiausia bausme - pašalinimu iš projekto. Jei turite nusiskundimą administratoriumi, tam yra vieta, kur galite jį papeikti be įžeidinėjimų, o jeigu jūsų papeikimas bus teisingas, mes jums padėkosime ir Administratorių sutramdysime.
 • Išsišokėliai - negaiškite savo ir mūsų laiko, čia jūs nepageidaujami ir jei mes pamatysime išsišokėlį, jis greitai bus pašalintas iš projekto be jokių išimčių. Netoleruojame ir tų kurie bando provokuoti ginčus ar kitaip pakenkti mūsų projektui.
 • Ginčai tarp projekto lankytojų, pykčiai ar bandymas stumti ar kitaip engti žaidėjus yra griežtai draudžiamas, už tai bus baudžiama įspėjimais ar net blokavimais.
 • Nepamirškite, administratorius yra viršesnis nei paprastas žaidėjas ir jo žodis yra paskutinis. Klausykite jų ir nebus bėdų. Jei manote, kad Administratorius elgiasi neteisingai - praneškite apie jį pateikdami įrodymus ir užpildykite nusiskundimą.


Projekto administratorių taisyklės:
 • Griežtai draudžiama kada užsigeidžiama keisti žemėlapį. Jis keičiamas tik tokiu atveju, jeigu yra per mažas arba per didelis esamam kiekiui žaidėjų. Keisti, nes Jums nepatinka yra draudžiama ir už tai bus baudžiama.
 • Žaidėjui užpildžius atsiblokavimo anketą, privalote per 48 val. po bano atsakyti į jo temą, pagrįsti savo baną arba pripažinti savo klaidą.
 • Jeigu žaidėjas nemoka įkelti wargodo, nuotraukų, demo - privalote jam paaiškinti kaip tai atlikti.
 • Jeigu žaidėjas yra užmute'intas ir kas nors prašo jį atgaginti, Jūs to negalite daryti. Žaidėjas privalo atlikti bausmę iki galo. Išimtis jeigu tai yra Jūsų pačio dėtas mute.
 • Griežtai draudžiama įžeidinėti projekto žaidėjus, juos gaginti, slayinti, slapinti be priežasties. Su privilegijomis Jūs netampate išskirtinis, tad privalote laikytis ir bendrųjų žaidėjų taisyklių.
 • Jeigu uždėjote klaidingą BAN, privalote kuo skubiau pranešti Vyr. Administratoriams ar projekto Savininkui, kurie BAN galėtų pašalinti.
 • amx_vote naudoti tik svarbiems, su žaidimu susijusiems klausimams.
 • ADMIN chat komandą @ naudoti tik naudingai ar svarbiai informacijai perduoti.
 • BAN priežastis privalo atitikti nusižengimus. Tokios priežastys kaip viso gero ar laisvas nebus toleruojamos!
 • Bausmės visiems yra vienodos, nesvarbu tai tavo draugas ar nežinomas žaidėjas, žaidėjas su kuriuo tu nesutari. Visi yra lygūs ir visos situacijos turi būti vertinamos vienodai, baudžiama taip pat ir už tą patį be jokių nuolaidų.
 • Žaidėjus kurie pažeidžia taisykles pirmiausia turi įspėti, o tik tada imtis griežtesnių priemonių. Tai netaikoma žaidėjams kurie naudoja draudžiamus dalykus serveryje (čytai, skriptai, modeliai, skinai). Šie žaidėjai baudžiami be jokių įspėjimų.
 • Ban'ų terminai skiriami savo nuožiūra, tačiau proto ribose, čia negali žaisti emocijos. Jei žaidėjas blokuojamas už draudžiamus dalykus (čytai, skriptai, modeliai, skinai) - amžinas (permanent) Ban, jei už kitų taisyklių nesilaikymą, palaipsniui kylant pradedant nuo 30min (t.y. jei žaidėjas ne pirmą kartą blokuotas, savaime aiškų, kad už tą patį dalyką sekanti kartą jo banas bus ilgenis). Už smulkius taisyklių pažeidimas amžiną Ban turi teisę dėti tik Vyr. Administratorius ar projekto Savininkas prieš tai įvertinęs visą situaciją.


Taisyklių nežinojimas neatleidžia Jūsų nuo atsakomybės. Projekto savininkai pasilieka teisę visada pridėti kokią nors taisyklę apie tai iš anksto neperspėdami. Na, o svarbiausia projekto taisyklė išlieka vienintelė: Niekada neprasiženk ir pas mus ateik tik su gera nuotaika. Juk čia ir susirenkame smagiai praleisti laiką.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 05/06/2024 21:08
Sveika(-as) Šventėyes

[off] 31/05/2024 22:52
2016 gang

[off] 30/05/2024 21:02
galimai sugriziu pora dienu sumesiu Šventė

[off] 30/05/2024 14:48
Zdarowa, nebedaug Šypsosi tik keli

[off] 30/05/2024 14:31
Nu zdrowa bandintai Šypsosi2 kas isliko is senos hebros? 2017-2021? Šypsosi2