. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: vardinu priežastis, kodėl šitas serveris yra miręs
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
vardinu priežastis, kodėl šitas serveris yra miręs
asdf
pradėsiu nuo svarbiausių:

1. narkomanas serverio savininkas. mano teorija, kam išleidžiami vip'o pinigai, vietoje to, kad butu nupirktas geras host'as - buvo ištrinta.

2. kas penktas žaidėjas yra adminas. jeigu aš, mėgstamas, gerbiamas žaidėjas negaliu būti adminas, nematau reikalo kodėl kiti turėtų jais būti.

3. HE round'ai. jie yra nereikalingi. visi į serverį prisijungia per kelias sekundes.

kiekvieno round'o pradžioje paklausiu, kodėl šito šūdo dar neištrynė. taip pat gaunu mute arba bana, nes normi ir jo idėjas pavadinu debilu/debiliškom. čia būtų galima įterpti dar vieną punktą, kad nėra žodžio laisvės, bet to nedarysiu. o visus tuo banus ir mute duodavo toks vienas Karolis. Jis kiek žinau mažas mergaites į lūpas bučiuoja. Jis yra pedofilas ir neturėtų būti šio serverio administratorius. Jo pozicija kaip jis čia tapo adminstratoriu yra kvestionuojama.

4. unikov'ai. trukdo žaisti. lietuvio patarlė sako: "skęstantis ir šūdo griebasi". taip, tu šūda griebi. tu ir tavo adminai jų nebannina. kodėl? tam, kad serveris atrodytu aktyvus.

5. trinami mapai. tokie žemėlapiai kaip de_rats, de_stalingrad ir kt. man jie patiko, bet vistiek buvo ištrinti.

6. rtv sąraše laikomi mapai, kurie niekados nėra žaidžiami. vietoje jų neįdedami nauji.

7. dienos metu, kai nėra žaidėjų, neleidžia balsuoti už tokius map kaip fy_pool_day, fy_snow ir kt. tu nenori, kad prisirinktų žaidėjų. taip tau ir reikia.

8. HUD apvemtas nesamonem. prisijungus į serveri, mirus, spectat'inant.

man nerūpi, kada tu kitą syki atnaujinsi serverio statistiką,
man nerūpi top 5 žaidėjų prizai,
man nerūpi koks mano nikas ir rankas.

https://www.part....af3115.PNG
https://www.part....f89141.PNG
https://www.part....408840.PNG

9. gun skinai. aš nenoriu matyti tavo lgbt skinų su nudažytais nagais ir kt. homoseksualiais aksesuarais. klausimas tau: o tu žinojai, kad ne visi vip'ai laiko peilį kairėje rankoje? eik patikrink kaip tavo peilis su tekstais atordys kai jis bus laikomas dešinėje.

10. vip'u ginklai turi papildomas 110 kulkų, kurias pastoviai spammin'a popieriniuose žemėlapiuose.

11. kiaurai pereinami modeliai. sugadino boost'inimą.

12. cl_minmodels 1. jeigu tau reikia pats ir išsijunk tuos modelius į konsole parašęs cl_minmodels 0, o man leisk visus CT ir T modelius matyti.



Integruok visas mano idėjas
 
Normis
Kam tada vargai tiek rašyti jei tau viskas nerūpi? Tuo labiau savinkas narkomanas? Ką čia norėjai įrodyti? Jei nežinai kiek serveryje administratoriu žmoniu, kam išvis dėstyti tokias mintis? Jei tau vip nariai admin, tada laikas tau baigti cs'o karjera. Sekmès kitur.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 11/10/2024 23:31
o blecha, vis dar juda chebryte Šypsosi2

[off] 11/10/2024 11:19
hello all ,anyone alive? Cha cha

[off] 14/09/2024 02:46
Saulutė

[off] 31/08/2024 15:40
Asdf vel vaistu nebegeri

[off] 30/08/2024 12:27
Ciuhinkis hamasekas!